Dodaj nowy wpis
Podziękowanie 2017-03-28 20:30
Paweł i Ewa z Szamotuł
Byłem z żoną od 18.02.2017 do 10.03.2017
Obsługa - super
Jedzenie - ekstra super !!!!!!!!!!
Jedyny minus to pogoda ale nie mamy na to wpływu.
Jeśli masz samochód to w pobliżu masa cerkwi i pięknych widoków do zwiedzania.
Ogólnie gorąco polecam

wakacje 2015 2015-08-11 14:27
Małota Wiesława i Marek Pilewski
Bylismy z mężem na tygodniowym turnusie i jestesmy bardzo zadowoleni,osrodek jest bardzo zadbany dosłownie wszystko, zabiegi robią profesjonalnie,jedzenie bardzo dobre i duże ilosci, czystosc na całym osrodku i w pokojach,a panie na recepcji do dyspozycji o każdej porze.Odpoczelismy od miejskiego hałasu bo tam spokój i dużo zieleni zachęcam do odwiedzenia tego uzdrowiska bo warto - i nie drogo.

Powrócisz tu... 2015-06-25 10:44
Anna Kłonowska
I powróciłam do Wapiennego by przez dwa tygodnie poczuć się jak w raju.
Dziękuję całemu Personelowi, który pracuje tak by umilić kuracjuszom pobyt, by każdy był zadowolony.
Dziękuję Pani Irence za ciepły i magiczny Wieczór Poezji, za piękne łemkowskie dumki. Z wielką słodyczą wspominam pyszne kremówki.
Pozdrawiam Was Kochani i do zobaczenia.

Turnus zimowy 2015-02-23 18:48
Jan.B.
Byłem od 04.02.15 do 17.02.15.i bardzo mi się podobało,aura zimowa jazda na nartach i personel super.

Podziękowania 2014-04-03 09:23
Anna Kłonowska
Byłam, widziałam, podziwiałam i zachwycona powracam myślami do pięknych dni spędzonych w tym gościnnym, przytulnym sanatorium.
Pojechałam tam z własnej, nieprzymuszonej woli(prywatnie od 18.01-1.02.2014r.) i nie żałuję! Chociaż pora roku nie sprzyjała licznym wędrówkom i zwiedzaniu tego pięknego jeszcze dziewiczego zakątka Polski, to pobyt pod każdym względem był bardzo udany, miedzy innymi dzięki trosce i życzliwości osób tam pracujących.
Zabiegi doskonałe(kąpiele siarczkowe, "prawdziwa" borowina)a po nich parę schodków wyżej możliwość odpoczynku we "własnym" komfortowym pokoju. Wszystko spokojnie, relaksacyjnie, bez pośpiechu i czekania.
Recepcja to wizytówka każdego ośrodka.W tym sanatorium to wzór dla innych.Zarówno Pani jak i Pan Paweł byli bardzo życzliwi,pomocni udzielający praktycznych i profesjonalnych informacji.
Jedzenie wyśmienite. W żadnym sanatorium nie spotkałam tak znakomitej, domowej i urozmaiconej kuchni a to wszystko udekorowane kulturą, sercem i taktem Pań tam pracujących i podających nam posiłki. Każdy z nas odczuł, co znaczy powiedzenie: "Przez żołądek do serca".
Szczerze polecam to miejsce na odpoczynek i rehabilitację bo i dla duszy i dla ciała raj! Zaznaczam, że nie jest to wielki kurort, lecz malutkie gniazdeczko dla osób, które pragną podreperować swoje zdrowie, odetchnąć od zgiełku miasta i poczuć piękną, prawdziwą, polską przyrodę.
Zgodnie z zapowiedzią i zaproszeniem na pewno do Wapiennego powrócę.
Zgadzam się z poprzednim wpisem Pani Basi.
Serdecznie dziękuję Wszystkim, których spotkałam w Wapiennem (Personelowi Sanatorium, Mieszkańcom i Kuracjuszom) za bardzo korzystny dla zdrowia i miły pobyt.

podziękowanie 2014-02-18 17:34
Wolna Barbara

2014.02.17

Pragnę gorąco podziękować za wszystko dobro jakie otrzymałam od Państwa podczas pobytu na turnusie rehabilitacyjnym w dniach od 18.01.2014do 8.02.2014r.z NFZ.W tym słowie dobro zawarta jest Wasza miłość i oddanie dla pacjentów,którą odczuwało się w codziennych spotkaniach na zabiegach i nie tylko,słowa pochwały należą się również dla zespołu gastronomicznego który dbał o nasze ciało w zakresie pysznych posiłków ,podziękowania dla Pani dbającej o czystość ,konserwatorów i innych osób dbających o porządek na terenie uzdrowiska choćby odśnieżanie.Punktem numer jeden i osobą z którą się spotyka kuracjusz jest Pan Paweł to jego ciepły i pogodny wizerunek sprawia że odnosi się wrażenie iż trafiło się w dobre miejsce i tak było -dzięki P.Pawle.Okolica piękna i polecam wszystkim kochającym naturę,ciszę ,piesze wycieczki.

Dzięki

Turnus rehabilitacyjny 2013-07-28 07:52
Wojtek
Gorąco polecam ten ośrodek.Szczególnie polecam osobom lubiącym spokój i ciszę.Powietrze idealnie czyste.Obśługa cudowna,jedzenie znakomite i w dużych ilosciach.Zabiegi bardzo dobre,pokoje duże,czyste.Pani Agnieszka i pan Piotr są do dyspozycji cały czas,odpowiedzą na każde pytanie,pomogą w każdej sytuacji.Jedna wada to ratownicy na basenach.Są to młodzi ludzie którzy większosc czasu spędzają na zabawach między soba niz dozorowaniu kąpiących się. Ale to tak na marginesie.Jeszcze raz gorąco polecam i pozdrawiam cały personel uzdrowiska.

:) 2012-09-25 00:21
Alicja
Podziękowania